Wpisy użytkownika niewypowiedziane kłamstwa z dnia 20 marca 2014

Liczba wpisów: 1

pojebananajebanaxd
 

"  Pachniesz nałogiem.
czekoladą. namiętnym pocałunkiem, nielegalnym trunkiem,  perfekcyjnie skręconą marihuaną z haszem,  deszczem dudniącym w blaszane poddasze, trampkami z conversu i ucieczką z domu, o  której lepiej nie mówić nikomu.
papierosem  w ustach, ponętnymi ustami.
Łąką. kobietą.  niczyimi kobietami.
Poezją, podnieceniem,  oddechem, nagością?
Pachniesz wolnością – wolną miłością.  "


czarrek.png

___________________

zdj slowa.png


Tytuł mojego wpisu - cytat z książki/filmu pt.: "Kamienie na Szaniec". Przeczytałam książkę i dała mi ona wiele do myślenia, lecz dzisiaj byłam na filmie, który niedawno wszedł na ekrany kin. ZAJEBISTY, ZAJEBISTY! Nie dość, że aktorzy boscy, to ogólnie, świetnie to wszystko zagrali... Emocje podczas filmu były niesamowite. Do tego najlepszym akcjom towarzyszyła fajna muzyka.  Naprawdę, jeśli chcecie iśc do kina i nie wiecie na co to polecam wybrać się na ten film. Pięknie opisuje wojenne czasy i pokazuje, że nasze problemy to pestka, w porównaniu z problemami w tamtych czasach. Młodzi ludzie tam robią tak wiele, z miłości do ojczyzny, do siebie nawzajem... Piękne. ;)
  • awatar bopierdolsie: No wiedziałam kurwa :D zajebisty film :D Loveee Rudyyyyy <3333333333333333333333333
  • awatar kociooka: Ja też byłam na tym filmie i powiem ci, że poryczałam się. Film jest zajebisty! Książka tak samo! Kocham ten cytat! ♥
  • awatar In love with dreams..: Zajebiste ;0)
Pokaż wszystkie (5) ›