Wpisy użytkownika niewypowiedziane kłamstwa z dnia 17 sierpnia 2013

Liczba wpisów: 1

pojebananajebanaxd
 

Wiesz dlaczego życie nie jest idealne?
Bo ktoś kiedyś wymyślił, że trzeba się na czymś przejechać, żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się silniejszym.
A ból? Ma Cię Przyzwyczaić, że w życu nigdy nie będzie pięknie.


zdj 127.png" Jeśli udało Ci się kogoś oszukać, to nie dlatego, że ten człowiek jest głupi, tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania, niż jesteś wart.  "  


zdj 130.jpgLubię spać. To tak jakbym była martwa na parę godzin.


Aj tam, wróciłam wcześniej, bo co prawda nie mam na razie za bardzo czasu na dodawanie wpisów, ale strasznie było mi tęskno, także, jestem.
  • awatar deimantas: o, jak miło : * mi też się za tym tęskni, nie ma to jak pinger, nie tak super jak dawniej ale trudno zrobić sobie przerwę od niego <3 wracaj do weny i działaj tu dużo! zapraszam do mnie xd ;*
  • awatar dasz wiarę?: ludzie bardzo często kłamią...
  • awatar Love is Infinite ∞.: Boże trzeci cytat jest zajebisty! ;o niestety często dajemy się tak oszukiwać przez to że głupio wierzymy w ludzi którzy chcą nas skrzywdzić, i najlepiej nie obdarzać zaufaniem byle kogo. a jednak .. 'Lubię spać. To tak jakbym była martwa na parę godzin. ' też lubię spać, przynajmniej się trochę odpocznie od tych ludzi. doskonały opis ;* W ogóle to tytuł i drugi opis też są fenomenalne, normalnie och , strasznie mi się podobają wszystkie <3 jak zawsze zresztą bo Ty wszystkie opisy masz fantastyczne ;*** Ciesze się bardzo że już wróciłaś, i również tęskniłam ogromnie za wpisami , a przede wszystkim za TOBĄ ! . ♥ Uwielbiam Cię też kurde <3.
Pokaż wszystkie (4) ›